KAMUZO 2023 – zapisy

Zapraszamy do udziału w KAMUZO.

Kurs Animatorów Muzycznych Oazy czyli KAMUZO to rekolekcje muzyczne, w których wędrujemy i prowadzimy innych drogą do Boga przez modlitwę śpiewem.

KAMUZO odbędzie się w Rokitnie (woj. lubuskie), w domu rekolekcyjnym przy Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej, w dniach od 3 do 12 lutego 2023 r.

Są to rekolekcje Ruchu Światło-Życie przygotowujące do zaangażowania we wspólnocie Kościoła w ramach diakonii muzycznej. Na Kamuzo chcemy pogłębić naszą więź z Bogiem oraz kształtować muzyczne umiejętności, by lepiej służyć śpiewem i muzyką.

W programie KAMUZO przewidziana jest codzienna Eucharystia, modlitwa Liturgią Godzin, spotkania w małych grupach animatorskich oraz modlitwa w ramach Apelu Jasnogórskiego w Bazylice Rokitniańskiej, a także wieczorna adoracja Najświętszego Sakramentu. Nie braknie oczywiście wspólnego śpiewu jedno- i wielogłosowego).

W rekolekcjach tych mogą wziąć udział osoby, które:

  • mają ukończone 15 lat (dla młodszych osób program rekolekcji okazuje się za trudny);
  • są zaangażowane w Ruch Światło-Życie, lub posługują w różnych parafialnych scholach bądź zespołach;
  • mają względnie dobre warunki głosowe i słuchowe (umiejętność gry na instrumencie jest mile widziana, ale nie konieczna);

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie przez formularz internetowy. Zapisy przyjmujemy do 23 stycznia 2023 roku (lub do wyczerpania wolnych miejsc).
Koszt rekolekcji – 860 zł.

FORMULARZ ZAPISÓW