KAMUZO 2022 – zapisy

Zapraszamy do udziału w KAMUZO

KAMUZO (Kurs Animatorów Muzycznych Oazy) to rekolekcje muzyczne, które odbędą się w domu rekolekcyjnym w Rokitnie (woj. lubuskie) przy Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej (Rokitno 17), w dniach od 21 do 30 stycznia 2022 r.
Są to rekolekcje Ruchu Światło-Życie, przygotowujące do zaangażowania we wspólnocie Kościoła w ramach diakonii muzycznej. Ich celem jest pogłębienie życia wewnętrznego poprzez modlitwę śpiewem i kształcenie muzycznych umiejętności oraz poznawania zasad posługi muzycznej na liturgii i rekolekcjach. W programie KAMUZO przewidziana jest codzienna Eucharystia, modlitwa Liturgią Godzin, spotkania w małych grupach animatorskich oraz modlitwa w ramach Apelu Jasnogórskiego w Bazylice Rokitniańskiej, a także wieczorna adoracja Najświętszego Sakramentu.
W rekolekcjach tych mogą wziąć udział osoby, które:

  • mają ukończone 15 lat (dla młodszych osób program rekolekcji okazuje się za trudny);
  • są zaangażowane w Ruch Światło-Życie, lub posługują w różnych parafialnych scholach bądź zespołach;
  • mają względnie dobre warunki głosowe i słuchowe (umiejętność gry na instrumencie jest mile widziana, ale nie konieczna);

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie drogą elektroniczną poprzez formularz internetowy. Zapisy przyjmujemy od 6 grudnia do 17 stycznia 2022 roku (lub wyczerpania wolnych miejsc)
Opłata za udział w KAMUZO wynosi w tym roku 610 zł.

ZAPISY

W dobrych zawodach wystąpiłem, bieg ukończyłem, wiary ustrzegłem. (2Tm 4,7)