Sekunda to miara czasu. To również interwał. Na KAMUZO nabiera ona większego znaczenia, gdyż spędzana jest w gronie wspaniałych ludzi i prowadzi do Boga. Warto to sprawdzić! Po prostu, dla nas sekunda znaczy więcej!

Na KAMUZO często bywa tak fajnie, że brakuje słów - czyli, że nie ma mowy ;-) Wtedy jest śpiew! Zapraszamy, by to sprawdzić osobiście. 

KAMUZO to rekolekcje muzyczne. A muzykę jesteśmy w stanie wydobyć ze wszystkiego. Kto chce sprawdzić, niech przyjeżdża na KAMUZO. Tymczasem na dowód proponujemy reklamę: U nas wszystko gra!

 

Oto filmik reklamowy jubileuszowego KAMUZO (LipDub). Został zrealizowany podczas KAMUZO 2011. Choć dom rekolekcyjny się znacznie zamienił na przestrzeni lat, to w filmie pojawiają się elementy, które z pewnością będą znane dawnym uczestnikom KAMUZO, jak choćby mycie samochodu ;-), nocne wędrówki po pokojach, przepisywanie nutek, dożywianie zupkami, czy pokoje chorych. Są też sekcje śpiewów w głosach, mała szkoła muzyczna a nawet... Indianin ;-) Liczymy, że filmik wywoła miłe wspomnienia ;-)

Kamuzo 2011 reklamował zwiastun filmowy. Było to nawiązanie do filmowego akcentu, który miał się pojawić w czasie rekolekcji, a mianowicie nakręcenie LipDubu.

 

Kamuzo 2010 reklamowały dwa filmiki pod hasłem Czy musi tak być?

Oto pierwszy filmik reklamujący Kamuzo 2009. Zmontowany został z amatorskich nagrań z poprzednich rekolekcji.

Początek strony